Шиномонтаж цільнолитих шин
Шиномонтаж цільнолитих шин

Наше обладнання дозволяє замінити шини будь-якого розміру та діаметру, що використовується на вилкових навантажувачах. Для цього вам необхідно за допомогою нашої сервісної бригади або самотужки, демонтувати зношені колеса та відправити до нас у ремонтну зону. Тут ми за допомогою спеціального преса високого тиску запресуємо нові шини на диски вашого навантажувача, після чого відправимо їх Вам або наш сервісний інженер приїде і встановить їх.

Також наша компанія імпортує в Україну цільнолиті шини Таїландського виробництва від заводу V.S. Solid Tire, представляючи два бренди: Solitech та Komachi. Купуючи шини, у нас ви отримуєте знижку 40% на шиномонтаж.

Розрахувати вартість
Викуп вантажної техніки
Викуп вантажної техніки

Якщо ви вирішили оновити свій парк техніки, але не маєте бажання чи можливості займатися продажем наявної, наша команда допоможе вам із цим. Ми відправимо нашого сервісного інженера, в будь-яку точку України, для проведення первинного огляду та діагностики наявної техніки, після чого ми складемо акт дефектування та підготуємо комерційну пропозицію щодо викупу техніки, її обміну на нову за системою trade-in або подальшого продажу техніки на комісійних умовах. через нашу компанію.

Важливою умовою для здійснення вищезгаданих операцій є те, що вся техніка повинна перебувати на балансі вашого підприємства, мати всю документацію, передбачену ЗУ, а процес купівлі/продажу здійснюватись лише шляхом перерахування коштів на р/р.

Розрахувати вартість
Оренда техніки з оператором
Оренда техніки з оператором

Наша компанія пропонує в оренду різні види навантажувальної та складської техніки по всій території України. Оренда техніки може відбуватися як з оператором, так і без нього. У кожному конкретному випадку будуть узгоджені свої індивідуальні умови.

Термін оренди може тривати від кількох годин, до тижнів і місяців. До орендованого парку входять такі одиниці техніки як: вилкові навантажувачі, річтраки, штабелери, візки та багато іншого. Вся техніка перед відправкою замовнику в оренду проходить технічну перевірку та обслуговування. Наша мета – допомогти вам взяти в оренду ідеальне обладнання, яке буде задовольняти всі ваші запити та вимоги.

Розрахувати вартість
Відновлення коліс поліуретаном
Відновлення коліс поліуретаном

Надаємо послуги з відновлення коліс та роликів для штабелерів, річтраків, гідравлічних візків та іншої складської техніки. Відновлення колеса виходить значно дешевше, ніж покупка нового, аналогічного колеса. Ви зберігаєте як мінімум 50% вартості нових роликів, а отримуєте продукт, який за своїми властивостями не відрізняється від оригіналу.

Відновлення поліуретанових роликів має на увазі механічну обробку виробів, яка передбачає очищення деталі від непридатного покриття та нанесення нового шару поліуретану.

Розрахувати вартість
Лізингова програма
Лізингова програма

Умови ведення бізнесу в сучасному світі вимагають швидкості та гнучкості у прийнятті рішень. Час стає для підприємця одним із найдорожчих ресурсів. Процеси ведення господарської діяльності змушують нас діяти швидше за конкурентів і залучати нові механізми для того, щоб залишатися на крок попереду. Впровадження нових технологій, придбання або оновлення основних засобів спричиняють постійний дефіцит оборотних активів.

Наша компанія пропонує вирішити ці проблеми шляхом фінансування нової та уживаної техніки за допомогою лізингу. Заручившись підтримкою наших багаторічних партнерів із величезним досвідом роботи у сфері лізингу, ми можемо запропонувати найвигідніші умови на ринку. Крім фінансування нової техніки, компанія ВАЄР Україна пропонує впровадити цей інструмент також у сегменті техніки б/в. Ми пропонуємо термін фінансування техніки до 60 місяців з мінімальним внеском від 17,5%, без обмеження щодо напрацювання.

Розрахувати вартість