ВАЄР Україна – команда професіоналів з багаторічним досвідом роботи у сфері складської та навантажувальної техніки.

У 2017 році ми об'єднали свої сили, знання та навички, щоб запропонувати ринку абсолютно новий продукт, зібравши найкращі рішення в галузі, а саме:

  • якісну складську та навантажувальну техніку від провідних виробників. Вся техніка, яку пропонує ВАЄР Україна, перевірена нашими сервісними інженерами;
  • надійні запасні частини та комплектуючі до складської та навантажувальної техніки. За багато років роботи ми відібрали перевірених європейських постачальників запчастин з високоякісною продукцією та гарантією;
  • сервісну підтримку найвищих стандартів. Кожен із наших сервісних інженерів має обладнаний та укомплектований якісним інструментом автомобіль, що готовий закривати завдання будь-якої складності: від проведення технічного обслуговування до складних ремонтів.

Наша мета – забезпечити своїх клієнтів технікою та сервісом, який буде прийнятним не лише за ціною, а й за якістю.

Наша техніка та запасні частини до неї завжди відрізняються довговічністю та міцністю. Для клієнта це забезпечує безперебійну роботу компанії, а для нас – міцні стосунки з ним.

Допоможемо вам максимально вигідно купити та обслужити навантажувальну техніку, яка буде якісно та без перебоїв виконувати всі покладені на неї завдання.