Сервісне обслуговування
Сервісне обслуговування

Проводимо планове технічне обслуговування на всіх, без винятку, видах складської та навантажувальної техніки, починаючи з ручного гідравлічного візка та закінчуючи складними вузькопрохідними машинами з тристоронньою обробкою вантажу. Термін реакції нашої сервісної служби не перевищує 24 години, а необхідна кількість сервісних інженерів дозволяє за наявності необхідних комплектуючих на складі закрити проблему протягом 48 годин у будь-якій точці України.

Якщо Ваша компанія обслуговується нашими спеціалістами – це означає, що Вам не потрібно думати про своєчасне сервісне обслуговування. Ми ведемо точний облік напрацювання техніки наших клієнтів. Приготувавши необхідні матеріали, ми заздалегідь повідомимо про необхідність проведення планового технічного обслуговування.

Розрахувати вартість
Ремонт навантажувачів
Ремонт навантажувачів

Здійснюємо якісний, швидкий та своєчасний ремонт вантажної техніки. Під такою технікою, в класичному варіанті, заведено мати на увазі вилкові навантажувачі з двигуном внутрішнього згоряння: дизельні, бензинові, газові та газобензинові навантажувачі, тобто та техніка, яку використовують на вулиці, а не у складі.

Ми робимо ремонт будь-якої складності, починаючи від дрібного ремонту ходової та закінчуючи капітальним ремонтом ДВЗ чи КПП. Хочемо зазначити, що ключові вузли та агрегати найпоширеніших моделей навантажувачів завжди у нас в наявності на складі. А це означає, що Ваш навантажувач буде відремонтовано в найкоротший термін. Якщо ж запчастин не виявилося на складі, то завдяки відпрацьованій логістиці та співпраці з ключовими світовими виробниками ми протягом 1 тижня доставимо необхідне до нас на склад.

Розрахувати вартість
Ремонт складської техніки
Ремонт складської техніки

ВАЄР Україна здійснює ремонт будь-якої складності складської техніки провідних виробників: Toyota, BT. Linde, Still, Jungeheinrich, Yale. Чи це ручний гідравлічний візок або VNA з тристоронньою обробкою – не важливо. Кваліфікація наших сервісних інженерів та наявність комп'ютерного забезпечення дозволяють здійснити ремонт будь-якої складності у будь-якій точці України.

Коли йдеться про складську техніку, більшість клієнтів стикається з проблемою недостатньої кваліфікації спеціаліста або відсутності програмного забезпечення компанії що обслуговує. Звернув до фахівців ВАЄР Україна Ви назавжди забудете про ці незручності. Ми готові здійснити ремонт будь-якої складності з гарантією та в найкоротші терміни.

Розрахувати вартість
Тягові акумуляторні батареї
Тягові акумуляторні батареї

Сфери застосування складської та вантажної техніки у сучасному світі дуже різноманітні. Іноді неможливо використовувати техніку з класичними двигунами внутрішнього згоряння. Здебільшого це стосується закритих складів та складських комплексів. У такому разі компанії застосовують техніку, яку надає руху тягова акумуляторна батарея.

Компанія ВАЄР Україна є офіційним дилером концерну ExideTechnologies GmbH на території України. Наші фахівці із задоволенням та професійним підходом допоможуть Вам підібрати необхідну для Вас АКБ залежно від Ваших умов експлуатації, потреб та бюджету.

Розрахувати вартість
Запчастини для вилкових навантажувачів
Запчастини для вилкових навантажувачів

Не секрет, що навіть найсучасніша та продуктивна техніка схильна до поломок. І у разі непередбаченого виходу з ладу обладнання виникає термінова необхідність придбати якісні запчастини для вилкових навантажувачів. Підбір оригінальних деталей забезпечить найкращими характеристиками вашу складську техніку,

ВАЄР Україна безпосередньо співпрацює з провідними виробниками навантажувальної техніки у світі. Завдяки цьому в нашому каталозі представлений величезний вибір запчастин та комплектуючих для вилкових навантажувачів з усіма необхідними сертифікатами якості та оригінальності, оскільки всі деталі зроблені відповідно до міжнародних стандартів якості та норм. У нас Ви можете купити будь-яку потрібну вам запчастину чи витратний матеріал або на вилковий навантажувач за найвигіднішою ціною.

Розрахувати вартість
Запчастини для складської техніки
Запчастини для складської техніки

Складська техніка – досить специфічний вид техніки, що вимагає до себе підвищеної уваги з боку сервісу та ремонту, адже, як правило, деталь або вузол, що вийшла з ладу, викликає простої машини та, відповідно, простої робочого процесу, що завдає збитків для підприємства.

ВАЄР Україна здійснює постачання запчастин до наступних виробників складської техніки, як BT, Still, Linde, Jungheinrich та ін. Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців, надійній налагодженій логістиці та роботі з виробниками, ми зможемо забезпечити Вас запчастинами максимально гарної якості за найкращою ціною.

Розрахувати вартість